tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery sieciowe IP - L-C20CE

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery sieciowe IP - L-C20CE


Kamery sieciowe IP - L-C20CE
Kamery sieciowe IP BL-C20CE firmy Panasonic to urządzenia wizyjne, które nie tylko pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości obrazu ale także dają możliwość długotrwałego użytkowania bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek napraw. Kamery IP BL-C20CE zbudowano z wysokiej jakości i wytrzymałości materiałów, które zapewniają estetyczny wygląd oraz odpowiednią ochronę.
Zdecydowanie największą zaletą kamer sieciowych IP BL-C20CE jest ich bezprzewodowa praca. Dzięki tej właściwości kamery z serii BL-C20CE można montować w każdym miejscu, gdyż ich instalacja nie wymaga prowadzenia kabli. Seria BL-C20CE idealnie nadaje się do montażu w domu, a dzięki wyeliminowaniu okablowania montaż kamery BL-C20CE nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Producent, wyposażając kamerę w nowoczesne standardy komunikacji bezprzewodowej oraz liczne protokoły sieciowe, zadbał również o prawidłową współpracę z innymi urządzeniami bezprzewodowymi. Jednym z ciekawszych rozwiązań zaimplementowanych w kamerze jest obsługa standardu UPnP, który zdecydowanie ułatwia instalację kamery, gdyż urządzenia bezprzewodowe mogą porozumiewać się automatycznie bez wcześniejszej konfiguracji.

Prezentowana kamera sieciowa IP oferuje bardzo dobre parametry wyświetlanego i nagrywanego obrazu. Wszystkie te cechy sprawiają, że kamery sieciowe IP BL-C20CE firmy Panasonic to produkty oferujące znacznie więcej niż inne urządzenia konkurencyjne w tej samej cenie. Odpowiednie połączenie funkcjonalności i bezawaryjności  sprawiają, że kamera IP BL-C20CE nawet za pewien czas będzie produktem wizyjnym z najwyższej półki. Produkt objęty długoterminową gwarancją.

Specyfikacja techniczna modelu BL-C20CE:

- przetwornik obrazu : 1/4" 320,000 pixel CMOS,
- maksymalna rozdzielczość: 640x 480px przy 7,5 klatki na sekundę,
- temperaturowy zakres pracy: +5°C to +40°C,
- komunikacja bezprzewodowa w standardzie: 802.11b, 802.11g,
- czułość: 10 – 10,000Lx (w warunkach nocnych 4 – 10,000Lx),
- 10-krotny zoom cyfrowy,
- wydajna kompresja wideo: mJPEG,
- zasilanie AC Adaptor Input 220-240 V AC - output 9 V DC.

Dla użytkowników o mniejszych wymaganiach doskonałą alternatywą dla modelu BL-C20CE jest kamera IP Panasonic z serii BL-C1CE.

Przejdź do e-sklepu : BL-C20CE

Podobne produkty :  Panasonic kamery sieciowe IP