tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Dinion XF LTC 0620 dzień/noc

Strona główna  »  Artykuły  »  Dinion XF LTC 0620 dzień/noc


Dinion XF LTC 0620 dzień/noc
Dinion XF LTC 0620 dzień/noc firmy Bosch to profesjonalna kamera przemysłowa z unikalnym przetwornikiem CCD 1/2" i 15-bitową obróbką sygnału wideo. Kamera przemysłowa dzień/noc LTC 0620 posiada szereg nowoczesnych funkcji, które pozwalają na prowadzenie efektywnego dozoru wizyjnego w każdych warunkach oświetleniowych.
Prezentowana kamera CCTV łączy w sobie wszystkie najbardziej istotne dla użytkownika cechy, mianowicie: najwyższą jakość obrazu, funkcjonalność oraz korzystną cenę. Jest to obecnie jedyna kamera na rynku CCTV, która w tak niskiej cenie oferuje tak fantastyczną jakość wytwarzanego obrazu. Kamera Dinion XF LTC0620 dzień/noc pracuje w podwyższonej rozdzielczości 540 linii TV, co pozwala na uzyskanie niezwykle klarownego i pełnego detali obrazu. Kamera przemysłowa LTC 0620 dzień/noc posiada dualną budowę, dzięki czemu za dnia pozwala na generowanie obrazów kolorowych, zaś w nocy dla zwiększenia czułości na światło przełącza się w tryb monochromatyczny.


Widok kamery LTC0620 z tyłu

Cechą wyróżniającą model LTC0620 dzień/noc na tle innych kamer najwyższej klasy jest szereg funkcji, które dostępne są jedynie w kamerach przemysłowych firmy Bosch Security Systems.

Kamera dzień/noc LTC0620 posiada funkcje XF-Dynamic, która pozwala na znaczne zwiększenie zakresu dynamiki a także na zdecydowaną poprawę kontrastu i rewelacyjną reprodukcję barw. Kolejną unikalną technologią kamery LTC 0620 Dinion XF jest  komunikacja za pomocą techniki Bilinx. Technologia Bilinx to komunikacja 2-kierunkowa między kamerami wraz z transmisją sygnału wizyjnego, która umożliwia sprawdzenie między innymi stanu, zmian ustawień oraz aktualizacji oprogramowania kamery LTC 0620 dzień/noc. Następną nowinką na wyposażeniu prezentowanej kamery jest funkcja SenseUP, która zapewnia doskonałą jakość obrazu przy oświetleniu jedynie gwiazd i księżyca. Atutem kamery jest również funkcja Lens Wizard, która automatycznie rozpoznaje i dostosowuje zainstalowany obiektyw.

Na wyposażeniu kamery LTC 0620 dzień/noc nie zabrakło także tradycyjnych układów wspomagających. Produkt posiada między innymi: kompensację światła z tła (BLC) oraz domyślną migawkę.

Ze względu na swoją niezawodność oraz doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych kamera LTC 0620 Dinion XF jest powszechnie stosowana w monitoringu banków, kasyn, hoteli oraz dużych centrów handlowych.

Podstawowe parametry techniczne Dinion XF LTC0620 dzień/noc:

Specyfikacja technicznaRodzaj:    dzień/noc
Przetwornik:    CCD 1/2 z wybieraniem międzyliniowym
Rozdzielczość:    540 TVL
Czułość (kolor / czarno-biały):    0,18 / 0,024 Lux
Czułość z funkcją SenseUp (k/c-b    0,018 /0,0024 Lux
Elektroniczne systemy:    AGC, BLC, AWB, FL, AES, AI, SenseUp
Synchronizacja:    z siecią
Mocowanie obiektywu:    CS
Alarmowe wejście:    tak
Sterowanie:    OSD, przyciski
Wymiary:    59x67x122
Masa:    0.45 kg
zasilanie    12 - 220 V

Przejdź do sklepu: LTC0620 dzień/noc

Produkty podobne: LTC 0495 dzień/noc