tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Samsung Techwin SID-47P

Strona główna  »  Artykuły  »  Samsung Techwin SID-47P


Samsung Techwin SID-47P
Kamery kopułkowe Samsung Techwin SID-47P to doskonała propozycja na prowadzenie skutecznej obserwacji wizyjnej. Kamery z serii SID-47P zostały zbudowane na bazie najnowocześniejszych podzespołów, dzięki którym idealnie sprawdzają się w wymagających systemach nadzoru wizyjnego.
Głównym elementem budowy tego zaawansowanego technicznie urządzenia jest profesjonalny przetwornik obrazu z układem procesora DSP WIV. Połączenie przetwornika 1/3" CCD Super HAD z zaawansowanym procesorem sygnałowym pozwala na wytworzenie kolorowego obrazu w rozdzielczości aż 580 linii telewizyjnych. Szczegółowe odwzorowanie wszystkich detali sprawia, że przy pomocy kamer SID-47P bez większego problemu precyzyjnie zidentyfikujemy wszystkie osoby i przedmioty, które znajdują się w kadrze kamery. Dodatkową zaletą urządzenia jest bardzo wysoka czułość na oświetlenie, co w połączeniu z innowacyjnym rozwiązaniem Sens-UP pozwala na prowadzenie obserwacji przy oświetleniu na poziomie 0,0006lux.

Na wyposażeniu kamer kopułkowych SID-47P Samsung Techwin znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań i systemów, których nie posiadają kamery kopułkowe firm konkurencyjnych:

- Cyfrowa stabilizacja obrazu (DIS)
- Kompensacja mocnego światła (HLC).
- Redukcja szumów generacji przy bardzo słabym świetle (SSNR).
- Kontrola światła wstecznego (BLC).
- Automatyczna elektroniczna migawka (AES).
- Automatyczne dopasowanie balansu bieli (AWB).
- Automatyczne dopasowanie poziomu wzmocnienia (AGC).
- Automatyczne trasowanie bieli (ATW).
- Redukcja drżeń (FLC).
- Zamrożenie obrazu (Freze).
- Obracanie obrazu (Flip).