tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery IP AXIS 211A

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery IP AXIS 211A


Kamery IP AXIS 211A
Profesjonalne kamery AXIS 211A to zaawansowane technicznie urządzenia sieciowe, które ze względu na swoją specyfikację techniczną doskonale sprawdzają się w wymagającym monitoringu IP biur, sklepów oraz obiektów użyteczności publicznej. Kamery przemysłowe IP Z serii AXIS 211A doskonale nadają się do budowy kompleksowych systemów bezpieczeństwa, ponieważ oprócz wysokiej jakości wizji zapewniają dwukierunkową komunikację audio, dzięki której możemy prowadzić akustyczny monitoring obiektów.
Kamera AXIS 211A nadaje się zarówno do pracy w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Za generowanie wysokiej jakości obrazu z wiernie oddaną kolorystyką i bardzo dużą ilością detali jest odpowiedzialny przetwornik CCD 1/4" z funkcją progresywnego skanowania. Wsparcie ze strony technologii progresywnego skanowania sprawia, że kamera sieciowa IP AXIS 211A reprodukuje obrazy z wiernie oddanymi zarówno stojącymi w miejscu, jak i poruszającymi się obiektami. Jedną z głównych cech charakterystycznych modelu AXIS 211 A która wyróżnia go na tle innych kamer cyfrowych jest imponująca częstotliwość odświeżania obrazu.  Połączenie wysokiej rozdzielczości obrazu (maks. 640x480 pikseli VGA) z bardzo dużą częstotliwością jego odświeżania (30 kl./s dla wszystkich rozdzielczości do VGA) sprawia, że możemy uzyskać dynamiczne nagrania wideo z dużą ilością szczegółów ułatwiających rozpoznawanie obiektów. Sygnał wizyjny może być kompresowany za pomocą dwóch kodeków: MJPEG lub MPEG-4. Dodatkowo na wyposażeniu kamery sieciowej IP z serii AXIS 211A znajdziemy:

  • Inteligentna wideo detekcja ruchu oraz zaawansowane zarządzanie zdarzeniami
  • Jedno wejście alarmowe i jedno wyjście do podłączania urządzeń zewnętrznych (integracja z systemami alarmowymi)
  • Aktywny alarm antysabotażowy
  • Szereg zaawansowanych funkcji sieciowych (m.in.: obsługa protokołu IPv4/IPv6, kontrola jakości QoS, zasilanie PoE, szereg funkcji zapewniających bezpieczną pracę w sieci IP)