tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AXIS 216FD

Strona główna  »  Artykuły  »  AXIS 216FD


AXIS 216FD
Profesjonalna kamera sieciowa IP AXIS 216FD to zaawansowane technicznie urządzenie wizyjne, które rewelacyjne sprawdza się w wymagających systemach monitoringu CCTV IP. Kamera IP z serii AXIS 216FD zapewnia wysoką jakość obrazy, która w połączeniu z zestawem funkcji zwiększających efektywność nadzoru wizyjnego oraz ze specjalnym zabezpieczeniem antysabotażowym doskonale sprawdza się w wewnętrznych instalacjach monitoringu CCTV IP dla takich obiektów, jak: sklepy, galerie handlowe, banki, szkoły, firmy oraz urzędy.
Kamery AXIS 216FD dostarczają klarowny obraz w rozdzielczości do VGA 640 x 480 pikseli z częstotliwością odświeżania do 30 klatek na sekundę. Możliwość regulacji rozdzielczości, prędkości odświeżania klatek oraz jednoczesne wsparcie dla strumieni MJPEG i MPEG-4 pozwala na optymalne przystosowanie urządzenia do wymagań systemowych oraz do przepustowości łącza internetowego. Zastosowany przetwornik CMOS z matrycą o średnicy 1/4" i technologią progresywnego skanowania, gwarantuje prawidłowe odwzorowanie zarówno stojących, jak i poruszających się obiektów, bez negatywnego efektu postrzępionych krawędzi. Na wyposażeniu kamery IP AXIS 216FD znalazło się miejsce dla modułu dwukierunkowej transmisji audio z funkcją detekcji dźwięku, dzięki której kamera dodatkowo może prowadzić akustyczny monitoring otoczenia. Pozostałe właściwości:

  • Obiektyw o zmiennej ogniskowej (2,8 – 10mm/ F1.3) z przysłoną ustawianą przez procesor DC-Iris.
  • Zasilanie przez sieć Ethernet zgodnie z normą IEEE 802.3af (Power over Ethernet),
  • Jedno wejście alarmowe i jedno wyjście do podłączania urządzeń zewnętrznych,
  • Funkcja detekcji ruchu,
  • Bogaty zestaw funkcji usprawniających pracę w sieci IP (m.in. kontrola jakości usług QoS, wsparcie dla IPv4/ IPv6, filtrowanie adresów IP, szyfrowanie HTTPS),
  • Wersja wandaloodporna: AXIS 216FD-V.