tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

GV-VS04A

Strona główna  »  Artykuły  »  GV-VS04A


GV-VS04A
GV-VS04A to profesjonalny, 4-kanałowy serwer wizyjny firmy Geovision, który dzięki swojej zaawansowanej technologicznie budowie, pozwala na efektywne wykorzystanie analogowych kamer CCTV w sieciowych systemach telewizji przemysłowej CCTV IP (przekształcają analgoowe kamery w profesjonalne kamery IP). Urządzenie oferuje również transmisję dźwięku z 4 kanałów audio, co sprawia, że jest kompletnym rozwiązaniem dozorowym.
Jedną z najważniejszych cech użytkowych wideo serwera IP z serii GV-VS04A Geovision jest obsługa kodeka MPEG-4, który pozwala na wydajną pracę w sieci IP przy jednoczesnym zminimalizowaniu zapotrzebowania na pamięć dysków, na których nagrywane są dane audio/wideo. Ogromną zaletą użytkową wideo serwera z serii GV-VS04A jest niezwykle wydajna transmisja obrazu w sieci IP, która dla pełnej rozdzielczości PAL D1 wynosi aż 25 kl./s dla każdego kanału wideo, co łącznie daje 100 kl./s. Obsługa UMTS / 3G / 3,5 G pozwala na bezprzewodową komunikację. Urządzenie oferuje również wsparcie dla GPS, co w połączeniu z oprogramowaniem GV-GIS pozwala na stworzenie profesjonalnego systemy monitoringu i lokalizacji pojazdów. Po podłączeniu zewnętrznego dysku USB, wideo serwer IP z serii GV-VS04A Geovision może pełnić rolę cyfrowego rejestratora sygnałów audio/wideo.

Pozostałe właściwości techniczne serwera wizyjnego z serii GV-VS04A firmy Geovision:

  • Obsługa technologii PoE (możliwe zasilenie bezpośrednio z sieci Ethernet),
  • Standardowo możliwa praca w sieci przewodowej, jednak po zastosowaniu dodatkowego modułu możliwa również praca w sieci bezprzewodowej IP,
  • Aktywny alarm antysabotażowy,
  • Możliwość współpracy z kamerami szybkoobrotowymi (obsługa ponad 40 protokołów),
  • Wsparcie dla czytnika Wiegand,
  • Podwójne zasilanie: PoE lub 12V DC.