tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AXIS M1103 2.8mm

Strona główna  »  Artykuły  »  AXIS M1103 2.8mm


AXIS M1103 2.8mm
AXIS M1103 2.8mm to profesjonalna kamera sieciowa IP, która ze względu na swoją konstrukcję oraz bardzo dobre parametry wyświetlanego obrazu kolorowego, rewelacyjnie sprawdza się w nowoczesnych systemach nadzoru wideo CCTV IP. Kamera IP z serii AXIS M1103 2.8mm została wyposażona w profesjonalny przetwornik 1/4” progressive scan RGB CMOS, wyświetlający szczegółowy i ostry obraz w maksymalnej rozdzielczości SVGA.
Urządzenie oferuje dwie techniki kompresji sygnału wideo (H.264, MJPEG), co w połączeniu z możliwością równoczesnego wygenerowania kilku niezależnie skonfigurowanych strumieni wideo, pozwala na optymalne dostosowanie poziomu jakości obrazu do wymagań użytkownika i systemu CCTV. Częstotliwość odświeżania obrazu do 30 klatek na sekundę dla każdej dostępnej rozdzielczości. Dużym plusem modelu AXIS M1103 2.8mm jest wysoka czułość na oświetlenie, która pozwala na prowadzenie skutecznej obserwacji przy minimalnym oświetleniu na poziomie 1lux przy F2.0. Kamera IP z serii AXIS M1103 2.8mm cechuje się również prostym montażem, co w dużej mierze jest zasługą obsługi technologii PoE (ang. Power over Ethernet), która pozwala na realizację zasilania bezpośrednio z sieci komputerowej (eliminacja kosztów związanych z zakupem dodatkowego okablowania do realizacji zasilania). Ponadto, na pokładzie modelu AXIS M1103 2.8mm znajdziemy także kilka funkcji zwiększających skuteczność działania systemu CCTV IP, w tym: funkcję cyfrowego PTZ, funkcję powiadamiania o alarmach, funkcję inteligentnego wideo (detekcja ruchu) oraz aktywny alarm antysabotażowy. Pozostałe cechu użytkowe kamery IP z serii AXIS M1103 2.8mm:

  • Bezpieczna praca w sieci IP (wielopoziomowa ochrona hasłem, filtrowanie adresów IP, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnienie IEEE 802.1x)
  • Mechanizm kontroli jakości usług QoS
  • Obsługa protokołu IPv4/IPv6
  • Wsparcie dla systemu wideo AXIS Hosting (AVHS)
  • Obsługa Application Programming Interface (API)
  • Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania (AXIS Camera Station)