tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Dyskretny monitoring mieszkania

Strona główna  »  Artykuły  »  Dyskretny monitoring mieszkania


gotowe zestawy do monitoringu domu i mieszkania
Dyskretny monitoring mieszkania
Dyskretny monitoring mieszkania to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się jako system kontroli opiekunek do dzieci. Podstawowym elementem tego typu instalacji nadzoru wideo jest kamera miniaturowa, która dzięki niewielkim rozmiarom jest łatwa w ukryciu, i tym samym pozwala na prowadzenie dyskretnej obserwacji.

Oferta kamera miniaturowych jest bardzo szeroka, jednak należy pamiętać, że tylko niektóre z nich są w stanie zapewnić odpowiednią jakość obrazu.

Jedną z ciekawszych propozycji rynku z zakresu kamer miniaturowych do systemów nadzoru wideo jest mini kamera przemysłowa  LC-011 Nano. Ogromną zaletą kamery LC-011 Nano są jej bardzo małe rozmiary (22.5 x 12 x 10.5 mm) oraz minimalna waga (zaledwie 2g), przez co bez problemu można ją zainstalować w dowolnym miejscu, zachowując przy tym maksymalną dyskrecję prowadzonej obserwacji. Oczywiście miniaturowe rozmiary nie są jedyną zaletą użytkową kamery CCTV LC-011 Nano.

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowany w kamerze profesjonalny przetwornik obrazu 1/3” CMOS oraz zaawansowany cyfrowy system przetwarzania obrazu DSP. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów, mini kamera miniaturowa CCTV LC-011 Nano dostarcza pełen detali obraz w podwyższonej rozdzielczości poziomej 520 linii telewizyjnych (możliwe dokładne rozpoznanie obserwowanych osób i przedmiotów). Kolejną zaletą proponowanego rozwiązania jest wysoka czułość na oświetlenie (0,008 Lux przy F1.2), co zapewnia prawidłową pracę kamery zarówno w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach. Warto także wspomnieć o innych funkcjach modelu LC-011 Nano, takich jak: automatyczna kontrola wzmocnienia AGC, automatyczny balans bieli AWB oraz kompensacja światła tylnego BLC.