tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera do sportów ekstremalnych Full HD Contour

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera do sportów ekstremalnych Full HD Contour


Kamera do sportów ekstremalnych Full HD Contour
Firma Contour, jest najbardziej rozpoznawalną i jednocześnie najbardziej cenioną marką produkującą kamery sportowe. Zasłynęła dokumentując dokonania sportowców ekstremalnych (RedBull Supernatural, Redbull Extreme) w jakości Full HD. Precyzyjna konstrukcja i przystosowanie kamer do najtrudniejszych możliwych warunków sprawia, że możliwości ich zastosowania są nieskończone.

Chcesz zapamiętać widoki, jakie oglądałeś skacząc ze spadochronem? Nie ma problemu. Może marzy Ci się uwiecznienie pięknej podwodnej rafy - stosując dodatkową obudowę do kamery ContourPlus możliwe jest filmowanie w jakości full HD do głębokości 60m. Jeżeli Twoim życzeniem jest uwiecznienie widoku ze zdobytego szczytu góry - dzięki zaopatrzeniu kamery Contour+ w wysokiej klasy obiektyw - kąt widzenia kamery ma 170 stopni. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w wyjście HDMI wraz z zewnętrznym transmiterem, dzięki czemu pozwala na podgląd kręconego materiału na żywo np. w smartfonie. Z pewnością, w miarę użytkowania znajdowanie nowych wyzwań stanie się frajdą porównywalną tylko z oglądaniem własnych dokonań w jakości Full HD.

Warto zwrócić uwagę na bogate oprogramowanie kamery Ccntour+, które wraz z zaawansowanym technicznie obiektywem sprawia, że urządzenie automatycznie dobiera optymalny balans bieli i parametry ekspozycji w zależności od warunków oraz efektywnie minimalizuje beczkowatość, winietowanie oraz utratę ostrości na brzegach obrazu.