tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring domu jednorodzinnego

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring domu jednorodzinnego


Monitoring domu jednorodzinnego
Monitoring domu to jeden z podstawowych systemów zabezpieczeń dla każdego domu jednorodzinnego. Ciekawą propozycją na samodzielny montaż tego typu instalacji jest gotowy zestaw monitoring domu, który dzięki odpowiednio dobranym i w pełni kompatybilnych elementom, gwarantuje optymalne zabezpieczenie naszego mienia. Proponowany przez nas zestaw składa się z 4-kanałowego, cyfrowego rejestratora obrazu LC-4004, czterech profesjonalnych kamer przemysłowych LC-700 oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów montażowych (przewody z końcówkami, zasilacz).

Cechą, która szczególnie wyróżnia instalację CCTV budowaną na bazie powyższych komponentów jest możliwość zdalnego monitorowania za pomocą przeglądarki internetowej lub urządzeń mobilnych, niezależnie od tego gdzie w danych momencie się znajdujemy.

Będący głównym elementem zestawu rejestrator cyfrowy LC-4004, oferuje kompresję H.264, co w połączeniu z prędkością zapisu 100 kl./s dla rozdzielczości PAL D1, pozwala na otrzymanie płynnych i bogatych w detale materiałów wideo. Dużą zaletą modelu LC-4004 jest dodatkowe wyjście wideo typu VGA. Dzięki wbudowanemu modułowi sieciowemu Ethernet, bez najmniejszego problemu można podłączyć rejestrator do sieci komputerowej. Na wyróżnienie zasługuje także wbudowana detekcja ruchu oraz wielozadaniowość HEXAPLEX (możliwość jednoczesnego wykonywania aż 6 czynności).

Znajdujące się w zestawie monitoring domu jednorodzinnego kamery zintegrowane LC-700 pracują w oparciu o jeden z najlepszych przetworników obrazu CCD 1/3” z chipsetem Effio-E, który nie tylko zapewnia pełen detali obraz w rozdzielczości 700 linii telewizyjnych, ale także oferuje dostęp do wielu użytecznych rozwiązań, takich jak: technologia ATR (ang. Adaptive Tone Reproduction), funkcja redukcji szumów (2D Noise Reduction), detekcja ruchu, funkcja maskowania obszarów prywatnych, opcja HLC (ang. High Light Compensation) oraz menu ekranowe OSD. Na uwagę zasługuje również hermetyczna obudowa o klasie szczelności IP66 oraz wbudowany reflektor podczerwieni, pozwalający na prowadzenie nadzoru wideo nawet w całkowitej ciemności.