tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery sportowe na narty

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery sportowe na narty


Kamery sportowe na narty
Wybierasz się na narty lub deskę snowboardową? Chcesz każdy swój zjazd ze stoku uwiecznić na wysokiej jakości filmach z dźwiękiem? Jeśli tak, to kamera sportowa LC-HD11 jest produktem, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Podstawowym atutem kamery do sportów ekstremalnych LC-HD11 jest wysoka odporność na warunki pogodowe i uszkodzenia, dzięki czemu sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. Ponadto, wodoszczelność do 20 metrów, pozwala na wykorzystanie kamery pod wodą - jeśli lubisz nurkować, kamera sportowa LC-HD11 pozwoli ci na uwiecznienie podwodnego świata.

W kamerze sportowej LC-HD11 zastosowano wysokiej jakości przetwornik obrazu 5,0 MP CMOS, który w połączeniu z szerokokątnym obiektywem (kąt widzenia 120 stopni), pozwala na rejestrację doskonałej jakości filmów HD 720p z dźwiękiem oraz zdjęć w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Wszystkie dane są rejestrowane na wewnętrznej karcie pamięci typu microSD o maksymalnej pojemności do 32 GB. Wyposażona w wygodny system mocowania, może być montowana w dowolnym miejscu. Dzięki wbudowanym diodom LED, kamera HD sportowa LC-HD11 pozwala na filmowanie nawet przy znikomym oświetleniu.

Na uwagę zasługuje także wbudowany wysokiej pojemności akumulator Li-Ion (pozwala na zapis wideo przez 3 godziny), port TV-out (ułatwia dzielenie się filmami z innymi na telewizorze) oraz szybki interfejs USB 2.0 (pozwala na swobodną transmisję danych).