tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Rejestrator IP do monitoringu LC-9000NVR

Strona główna  »  Artykuły  »  Rejestrator IP do monitoringu LC-9000NVR


Rejestrator IP do monitoringu LC-9000NVR
Rejestrator IP do monitoringu LC-9000NVR firmy LC Security to profesjonalne urządzenie sieciowe w niezwykle atrakcyjnej cenie, przy pomocy którego możemy zbudować funkcjonalny i bardzo skuteczny w działaniu system telewizji dozorowej IP dla każdego średniej wielkości obiektu. Rejestrator sieciowy LC-9000NVR zapewnia bowiem jednoczesny podgląd i zapis obrazu dla maksymalnie 9 kamer sieciowych IP, które dostarczają obraz w rozdzielczości HD 1280 x 720p (30 kl./s dla każdego kanału wideo, kompresja H.264).

Dzięki tej właściwości użytkowej, rejestrator IP do monitoringu LC-9000NVR doskonale sprawdza się w miejscach, w których materiały wideo z kamer telewizji przemysłowej, mają nie tylko zapewniać dokładne rozpoznanie znajdujących się na nim osób i przedmiotów, ale także w przyszłości służyć jako niezbite dowody w rozprawach sądowych. Kolejną istotną właściwością 9-kanałowego rejestratora IP LC-9000NVR jest intuicyjne menu użytkownika, która zapewnia wygodne i skuteczne poruszanie się po funkcjach systemu nadzoru wideo. Oczywiście jak przystało na profesjonalny rejestrator sieciowy, model LC-9000NVR pozwala na zdalne zarządzanie instalacją z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki internetowej, dedykowanego oprogramowania lub urządzeń mobilnych typu iPhone i Android.


Warto także dodać, że na wyposażeniu rejestratora IP LC-9000NVR znajdziemy wyjście wideo typu HDMI i VGA. Zapis danych może odbywać się na maksymalnie dwóch dyskach HDD SATA o łącznej pojemności do 4 TB (po 2 TB każdy).