tel. +48 507 507 027    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Dozór wideo boisk szkolnych

Strona główna  »  Artykuły  »  Dozór wideo boisk szkolnych


Dozór wideo boisk szkolnych
Szkoły i placówki edukacyjne coraz częściej inwestują w systemy nadzoru wideo, których zadaniem jest ochrona uczniów przez różnego rodzaju zagrożeniami oraz mienia szkolnego przed dewastacją i kradzieżami. W przypadku monitoringu wideo boisk szkolnych i terenów wokół szkoły, konieczne jest zastosowanie kamer telewizji przemysłowej, które będą nie tylko radziły sobie ze zmiennymi warunkami oświetleniowymi i atmosferycznymi, ale także dostarczały obraz na tyle szczegółowy, aby możliwa była dokładna wideoweryfikacja zdarzeń oraz rozpoznanie osób i przedmiotów.

Doskonałym przykładem ekonomicznej kamery przemysłowej, która bardzo dobrze sprawdzi się w dozorze boisk szkolnych i terenów zewnętrznych, jest kamera zintegrowana LC-332D. Na jej wyposażeniu znajdziemy nowoczesny układ przetwornika obrazu 1/3" HDIS, który zapewnia pełen detali obraz z dobrze rozpoznawalnymi osobami i przedmiotami w rozdzielczości poziomej 700 linii telewizyjnych. Wysoka jakość generowanego obrazu nie jest jedyną zaleta kamery CCTV w wersji LC-332D. Na słowa uznania zasługuje także bardzo skuteczna praca w dzień i w nocy. Niezależnie od tego w jakich warunkach oświetlenia prowadzona jest obserwacja, kamera zintegrowana LC-332D zawsze dostarcza wyraźny obraz. Skuteczny dozór wideo przez 24 godziny na dobę jest możliwy dzięki funkcji Dzień/Noc z mechanicznie usuwanym filtrem podczerwieni. Dodatkowo kamera przemysłowa LC-332D została wyposażona w diodowy reflektor podczerwieni o zasięgu 20 m, który pozwala na prowadzenie obserwacji nawet w całkowitej ciemności.
Niezawodną pracę w środowisku zewnętrznym zapewnia solidna obudowa z uchwytem montażowym (klasa szczelności IP66), która skutecznie zabezpiecza wnętrze kamery przed szkodliwym działaniem wody, pyłu oraz zmiennych temperatur. Warto także dodać, że kamera zintegrowana LC-332D jest dostępna z obiektywem o stałej ogniskowej 3,6 lub 6 mm.