tel. +48 504 500 007    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

CTR PARTNER opinie

Strona główna  »  Artykuły  »  CTR PARTNER opinie


CTR PARTNER opinie
Zastanawiasz się nad kupnem kamery CCTV LC Security w wersji LC-1000? Jeśli tak, to CTR PARTNER opinie na temat tego urządzenia, ułatwią ci podjęcie decyzji w jego zakupie. W naszej opinii podstawowym atutem kamery do monitoringu wideo LC-1000 jest to, że pracuje ona na bazie przetwornika obrazu Sony 1,3 Megapixel. To właśnie dzięki niemu kamera ta jest w stanie dostarczyć ostry i szczegółowy obraz w jakości HD 720p, którego rozdzielczość pozioma wynosi aż 1000 TVL. Z tego też powodu kamera zintegrowana LC-1000 jest szczególnie użyteczna w miejscach, w których konieczna jest precyzyjna identyfikacja osób i przedmiotów.

Przyjrzeliśmy się także zewnętrznej konstrukcji kamery LC-1000. Jest ona szczelna i solidna, dzięki czemu bez obaw można stosować ją w środowisku zewnętrznym. Obudowa skutecznie zabezpiecza wnętrze kamery przed wodą, kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi. W naszej opinii dużym plusem kamery CCTV LC-1000 jest także wbudowany reflektor podczerwieni IR LED, który w połączeniu z funkcją Dzień/Noc, pozwala jej na skuteczną pracę przez całą dobę.

Ze względu na swoje parametry użytkowe, kamera przemysłowa LC-1000 z powodzeniem może być stosowana na zewnątrz budynków oraz w we wszystkich miejscach, w których kamery telewizji przemysłowej są narażone na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Doskonale nadaje się także do montażu w miejscach, gdzie od kamer monitoringu wideo oczekuje się wysokiej jakości generowanego obrazu.