tel. +48 504 500 007    
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Nowa firma monitoringu podnosi poprzeczkę

Strona główna  »  Artykuły  »  Nowa firma monitoringu podnosi poprzeczkę


Nowa firma monitoringu podnosi poprzeczkę Założona niedawno firma iProVel rzuca wyzwanie innym firmom na rynku monitoringu przemysłowego poprzez nastawienie na nowoczene technologie i wysokie parametry swoich produktów.

Nieznana firma głodna sukcesu

Funkcjonująca dopiero od bieżącego roku firma iProVel dynamicznie rozwija się na rynku. Pomimo krótkiego istnienia w branży dystrybutorem produktów firmy jest Grupa CTR Partner będąca liderem systemu zabezpieczeń. 

Co jest kluczem do sukcesu i zaistnienia w zamkniętej gałęzi monitoringu przemysłowego? Gdy zajrzymy na stronę internetową iprovel.pl widzimy profesjonalnie wykonaną i przejrzystą witrynę. Po chwili zostajemy zasypani informacjami o innowacyjnych technologiach użytych w kamerach firmy iProVel

Opisują się oni jako twórcy najlepszych jakościowo rozwiązań w monitoringu przemysłowym. Każda firma jednak, posiada taką lub podobną wzmiankę na swojej stronie. By zobaczyć co odróżnia iProVel od pozostałych firm i co może ona zaproponować klientom w tym biznesie należy zajrzeć w używane w kamerach technologie.

Wszechstronność i innowacyjność

iProVel na swojej witrynie posiada osobną zakładkę zadedykowaną wszystkim używanym w ich produktach rozwiązaniom. Są tam opisy tak wielu funkcji, że spokojnie zajmie to klientowi jeden wieczór. Aktualnie firma opisuje dwadzieścia sześć funkcji, trybów i technologii. 

Wszystkie z nich wpływają pozytywnie na jakość produktu oraz jego wszechstronność. Reprodukcja tonów, szeroki zakres dynamiki, inwersja mocnego oświetlenia, balans bieli, regulacja wzmocnienia, redukcja szumów. iProVel łączy w swoich kamerach wszystkie dotychczas spotkane na rynku technologie, równocześnie ulepszając je oraz wzbogacając produkty o autorskie funkcje. 

Te nowinki technologiczne dodatkowo są opisane przystępnym językiem, który jest zrozumiały nawet dla laików w kwestii monitoringu przemysłowego. iProVel rekompensuje krótki czas działania wysoką jakością produktów podnoszących bezpieczeństwo klienta. Kamery są oparte na łatwych w obsłudze systemach co pozwala zaoszczędzić czas przy ich instalacji. iProVel jak widać dąży poprzez uniwersalność swoich kamer do jak najszerszego grona klientów.

Potencjał i duże możliwości

iProVel posiada predyspozycje, by zaistnieć na rynku związanym z monitoringiem, oraz nawiązać rywalizację z większymi firmami. Firma pomimo krótkiej narazie żywotności jest godna konkurowania z bardziej znanymi proudcentami. Co prawda, czas zweryfikuje czy iProVel okaże się kolejną renomowaną firmą, jednak mając na uwadze, że dystrybucją ich kamer zajmuje się CTR Partner można być pewnym co do jakości usług firmy. iProvel wydaje się być firmą, która jest w stanie spełnić wszystkie potrzeby potencjalnego klienta.